Історія школи
У січні 1966 року при міському відділі народної освіти засновано Дитячо-юнацьку спортивну школу.
Керував школою Мазаєв Віктор Павлович (1966-1969 рр.)
Заняття проводилися по 6 видам спорту: баскетбол, волейбол, велоспорт, легка атлетика, спортивна гімнастика, футбол. Перші тренери: Петренко Борис Архіпович, Лєгчакова Г.М., Макаров Олексій Сергійович, Кріпак Ніна Захарівна. В перший рік навчання в ДЮСШ зараховано 421 учня. По видам спорту тренерами починають працювати з легкої атлетики - Корелюк Богдан Павлович, з футболу - Кучер Валентин Михайлович, з волейболу - Булова Олег Гордєєвич, Азаров Анатолій Васильович, з спортивної гімнастики - Богданова Антоніна Леонідівна.
З 1967 року на посаду методиста переводиться Корелюк Богдан Павлович.
З 1968 року відкрито групи з ручного м'яча, які тренував Вовченко Анатолій Анастасійович, Вовченко Таміла Григорівна вела групи спортивної гімнастики.
У 1969 році директором ДЮСШ призначено Мітька Павла Олександровича ( 1969-1971 рр.) З цього року починають працювати Гацелюк Віталій Васильович (1969-1972 рр. - методист ДЮСШ), Попов Віктор Васильович, Дудник Валентина Василівна. Волейбол, легка атлетика, футбол, художня гимнастика - провідні види спорту.
З 1971 року керівником школи стає Лобанов Євген Яковлевич (1971-1979 рр.) У 1971 році вперше організовується спортивно-оздоровчій табір з виїздом за межи міста.
Дідук Віталій Тітович (1979-1989 рр.) , вихованець Ліхітінова А.М., закінчує Кировоградський педагогічний інститут, починає працювати в ДЮСШ тренером-викладачем, потім методистом і з 1971 року директором ДЮСШ. В цей період сформован потужний, працелюбний колектив, який очолювали тренери Ліхітінов А.М., Ломовцев О. О., Азаров А.В., Булова О.Г., Сімагін В.Н., Сідоренко В.П., Вінник М.М.
У 1980 році на посаду методиста прийшла працювати Ніколенко (Філіппович) Валентина Федорівна (1989-2011 рр.) , яка з 1989 року взяла в своі руки правління спортивною школою і працювала на посаді керівника 23 роки. Під час роботи методистом Ніколенко В.Ф. проводе цікаві виховні заходи, стає традицією прийом в ряди спортсменів учнів груп початкової підготовки та вручення кваліфікаційних книжок кращим вихованцям ДЮСШ. Систематично проводиться методичне навчання тренерів і вчителів фізичного виховання. ДЮСШ стає методичним центром з фізичного виховання і спорту для шкіл і дитячих садків міста.
У 1992 році рішенням обласного управління народної освіти ДЮСШ реорганізовано в Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП). При ДЮКФП організовуються два відділа, а саме: відділ загальної фізичної підготовки (ЗФП), який очолює Лемець Олена Іванівна, і спеціальної фізичної підготовки (СФП), яким керує Азаров Анатолій Васильович. Також, згідно положення про ДЮКФП, создається відділ спортивно-масової роботи, в якому головує Смоляр Валентина Акимівна.
Влітку на базі середньої школи № 4 на Веселій Іванівці організовується спортивно-трудовий табір.
З 1996 року по рішенню виконкому Жовтоводської міської ради проводиться реорганізація Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки в Дитячо-юнацьку спортивну школу. Залишаються відділення волейболу, легкої атлетики і футболу. У відділенні волейболу працюють тренери Азаров А.В., Братчик Н.В., Овсяннікова Т.В., Василик Г.М. У відділенні легкої атлетики - Лемець О.І., Веремійчик Л.Г.Коваленко Н.М., Лягова Н.І., Прядка В.В. У відділенні футболу - Кузьмінський В.Г., Кондратєв Ю.М., Борінський С.В.
У 2004 році рішенням виконкому Жовтоводської міської ради було передано спортивний зал східних єдиноборств "Будівельник". В ДЮСШ відкривається відділення дзюдо, яке очолює Шутенко Євгеній Анатолійович. В цьому ж році на баланс ДЮСШ передано літній плавальний басейн. З 2004 року починае працювати заступником директора з навчально-виховної роботи Олешко Ольга Іванівна.
За результатами роботи 2004 року ДЮСШ зайняла Перше місце в областному смотрі-конкурсу на кращий стан з фізичної культури і спорту серед ДЮСШ та стає Лауреатом Всеукраїнського конкурсу. З 2005 року в штатний розпис введено посаду інструктора-методиста на яку переведено Водяну Марину Петрівну. .